Ataşehir Yerinde Halı Yıkama

Ataşehir Yerinde Halı Yıkama

Ataşehir Yerinde Halı Yıkama Şirketi olarak, yerinde köpüklü halı yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel makinelerimiz ve tecrübeli personellerimizle 2009’dan beri yerinde halı yıkamada kaliteli hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Halılarınızın temizliği ve bakımı hijyen açısından son derece önemlidir. Yapılan günlük temizlikler halılarınızın gerçek anlamda temizlenmesi için yeterli  değildir. Vakumlama yaparak sadece halılarınızın %70’ ini temizleyebilirsiniz.

Tam ve hijyenik bir temizlik için profesyonel temizlik makineleri ve özel temizleyiciler kullanmak gerekmektedir. Halılarınızın altı ayda bir yıkanması gerekmektedir.

Kuru köpük halı yıkama yöntemiyle halıların tam olarak ıslanmadan yıkaması yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Böylece halının ömrü daha uzun olmaktadır. 

Yıkamaya başlamadan önce halı yüksek emiş gücü olan elektrik süpürgesi ile vakumlanır. Uzun tüylü halılarda tırmıklama yapılması tozların alınması için kolaylık sağlar. Özel ürünler kullanılarak leke çıkarma işlemi yapılır. Bu aşamalardan sonra makinenin yıkama tankına veya köpük jeneratörüne halı şampuanı konularak uygun yöntemle yıkama işlemine başlanır. Islak yıkamadan sonra halının yüzeyinde lekelerin oluşmaması (kusma olmaması) için vakumlamanın iyi yapılması gerekmektedir. İyi bir sonuç için belirtilen aşamaların özenle uygulanması şarttır.

Makro Hijyen Temizlik olarak yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübeyle sizler için doğru ve sonuç alıcı çözümler üretiyoruz.

Makro Hijyen Temizlik  

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s