Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği nedir?

Dış cephe temizliği binanın cephesine göre farklı sistemlerle yapılabilir.

» Vinçli dış cephe temizliği

» Sepetli dış cephe temizliği

» Dağcılık sistemiyle dış cephe temizliği

Firmamız 2009’dan beri profesyonel olarak dış cephe temizliği yapmaktadır. Dış cephe temizliği riskli bir iştir. Bunun için temizliğin profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dış cephe temizliği yapan personellerimizin yüksekte çalışma belgesi ve isg eğitim sertifikaları vardır.

Dış cephe temizliği yapmadan önce temizlik yapılacak binada keşif yapıyoruz ve buna göre hangi sistemle temizlik yapılacağını belirliyoruz. Çok kirli dış cephelerde önce tazyikli suyla yıkama yapıyoruz ve yüzeyi toz ve kaba kirlerden arındırıyoruz. Sonraki aşamada profesyonel bir şekilde binanın  dış cephe temizliğini yapıyoruz. Dış cephe temizliği yapılırken diğer önemli bir husus cam aralarında su kalmamasıdır.

Bina dış cephe temizlikleri üç aylık periyotlarla yapılmalıdır. Uzun süre dış cephe temizliği yapılmayan camlarda oksitlenme ve çıkmayan lekeler oluşmaktadır. İstanbul dış cephe temizlik şirketi olarak size de kaliteli hizmeti uygun fiyatla vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Bize ulaşın, binanızın ücretsiz keşfini yaparak size özel fiyat teklifimizi sunalım.

Makro Hijyen Temizlik